Ak nie, tak by mohlo byť: "DAD"
23. máj 2016
thambelinka1
autorMôžeme urobiť takéto v modrom.
Iba veľké písmená sú
23. máj 2016
Dobre, tak môže byť.. do internej pošty mi napíšte zvyšok.. teda plata atď prosím.. dakujem.
23. máj 2016
Ak nie, tak by mohlo byť: "DAD"
Môžeme urobiť takéto v modrom.
Iba veľké písmená sú
Dobre, tak môže byť.. do internej pošty mi napíšte zvyšok.. teda plata atď prosím.. dakujem.
thambelinka1 Takéto niečo, ale tmavomodrá farba - Navy a text by bol "DAD" z takýchto strieborných písmenok, dalo by sa? Máte aj písané písmenka, teda nie velké tlacené..iba prvé by bolo velke.. mám na mysli takúto formu: "Dad"
ĎAKUJEM