Dobrý deň, mohla by som poprosiť takýto kvietok bez prívesku, s lienkou a menom Gabko?
@bejkovnicka Dobrý deň
Áno môžeme urobiť.
Poprosím napísať adresu do správy ďakujem
@thambelinka1 ahoj prosím ťa aký veľký je ten kvietok? vďaka
@zuzana02 ahoj tento konkrétne 9cm tuším bol
Dobry den mali by sme zaujem o 2 tieto kvietky s lienkou: jedno meno: Laurinka a druhe meno:Lilianka ,poprosim napiste mi spravu
Dobrý deň. Ja by som mala záujem s menom Alíz. 🙂
Dobry den pisala.som.vam.vcera 2 spravy a neozvali ste sa..
@petka_s Dobrý deň
Od piatku do pondelku sa venujem rodine čiže som tu minimálne .
Postupne odpovedám
Aha oki ja ze ste zabudli na nas.
Dobry den prosim urobite mi tento kvietocek s menom PAULA ?
Dobry den, mala by som zaujem o tuto maslicku s menom Miška ak by sa dalo.
Dakujem vam
Dobry den, mala by som zaujem o tuto maslicku s menom Theo.Pekny den dakujem

@anulqua napríklad tento farba sa dá urobiť podľa želania