@mama_davidka Dobrý deň
Cena takéhoto s lienkou je 4.50 + poštovné
@thambelinka1 dakujem
Dobrý deň, chcem sa spýtať či ten kvietok Patrik je náš?
Dobrý deň
Tak to netuším koho je tolko ich uz bolo
ja som teraz objednavala
tak potom ste ho asi este neposielali
@sandey no toto je foto s novembra ☺
A nedávam sem všetky foto
a neviete, kedy by ste mi mohli poslat tu cerveno-bielu kvetinku s menom Patrik? asi priblizne
@sandey odosielame tak ako máme písané do 7prac dní.
Tá bola 9.5 objednaná. A nemá byť náhodou červeno biela?
Áno červeno biela 😉
@thambelinka1 Dobry den, uz je to 12 pracovnych dni a este mi nic neprislo, tak mi dajte vediet, ci to budete posielat, alebo mam objednat u niekoho ineho
@sandey dobrý večer
Ten už odišiel.
A kedy? Dajte mi podacie cislo zasielky
@sandey zajtra mi napište okolo 11 pošleme
Dnes prišlo vďaka
@sandey ďakujem za info
Pekný deň prajem

Dobry den mozem poprosit cenu?