meno by bolo Dominko
@mirkastevonkova Dobrý večer
cena takéhoto by bola 5,50 + poštovné
dobrý deň
mala by som záujem o takyto kvietok s menom Sebastian
aká by bola cena?
Ďakujem
@marcsy Dobrý večer
cena by bola 5,50 + poštovné
Pekný večer prajem
Chcela by som si objednat taky isty kvietok s menom Sebastián.
dakujem
@marcsy Dobrý deň
Píšem správu
dobry den, aky je velky ten kvietok?dakujem pekne za odpoved
a tu by prosim VAs kolko vysiel cenovo keby som chcela mensi kvietok?
@mirkastevonkova Dobrý večer
To je tá istá cena len sa viac odstrihnu.
Dobry den,mohla by som Vas poprosit o tento kvietok,ale miesto Mickey Mouse by tam bol ten hnedy medvedik?a bolo by to s menom Rebeka.dakujem ;)
@franceskaga Dobrý deň
Áno môžeme urobiť taký kvietok ďakujem
a prosim VAs ked sa viac odstirhne aky ma potom kvietok rozmer?dakujem
@mirkastevonkova to záleží koľko sa skráti da sa urobiť aj 4cm
dakujem pekne

dobry den, prosim VAs aka by bola cena?dakujem