@mirkastevonkova Dobrý večer
aj s medvedíkom by bola cena 5,50+poštovné
Pekný večer prajem
dobry den, mala by som zaujem o tento kvietok ale bez macka s lienkou a meno adamko
@marinka70 Dobrý deň
Píšem správu
Dobrý deň, mám záujem s menom David.
Bol by to tento kvietok s menom Alex
Dobry den .. mala by som zaujem o tento kvietok s menom Tobiasko .. dakujem
Dobry deň mala by som zaujem o tento kvietok bez macka iba s menami Tobiasko a Natalka...dakujem
@monikk1901 Dobrý deň
A čo dáme do stredu? 2mená na jeden kvietom?
Ďakujem Pekný deň prajem
Zdravím ja by som chcela 2 kvietky....a čo máte okrem macka? Dá sa dať srdiečko? Dakujem za info 🙂
dobry den,chcem sa spytat,za aky cas mi viete spravit takyto kvietok s mackom a menom?
@mirus11 Dobrý večer
Medvedík momentálne nie je do stredu. Čiže iba ak by sa dalo do stredu niečo iné. Odosielame do 7prac dní ak sa nedohodneme inak. Teda sk treba vieme poslať aj skor len to treba napísať hneď pri objednávke. Áno má špendlík zatvárací
Pekný večer prajem Martina
@thambelinka1 pisem spravu
Dobry mala by som zaujem o tuto maslicku z menom Robko v strede nemusi byt macik.dakujem
Dobrý deň mala by som záujem o túto mašličku aj s medvedíkom. S menom Adelka 3 ks. Ďakujem

dobry den, prosim VAs aka by bola cena s menom Dominko?dakujem