Mam zaujem presne o takyto, s menom Marienka. Dakujem 🙂
@sanny17 píšem správu
Ďakujem
Dobrý den,mala by som záujem o takýto kvietok ale s menom Dominik a k tomu 2x náramky proti urieknutiu pre rodičov s menom Dominik,dakujem. A chcem sa opýtať na cenu náramkov a ako dlho vám trvá pokým to vyrobíte,...
@ajdi1 Dobrý večer
Ale lienku momentálne do stredu nemám iba ak by sme ju nahradili niečím. Náramok s menom 3.50 . náramok mama-otec s menom 4.60 . Odosielame do 7prac dní ak sa nedohodneme inak. Pekný večer prajem Martina
Tak vás poprosím 2x náramok s menom Dominik a jeden menší pre dieťatko so srdiečkom v strede a čo sa týka toho kvietku tak na miesto lienky mi môžte dať macíka,dakujem
Alebo mi môžete spraviť takýto len tú stužku vás poprosím červenú s bodkami a tie gorálky môžu byť,tak ako na obrázku červeno biele.Dakujem
@ajdi1 macika nie je máme sovu, hríbik, tučniak, mickey, loptu, mesiačik, vtáčika. ..
@thambelinka1 včielka, lietadielko, vláčik, autíčko ešte sú
Škoda a Tak ja neviem čo sa tam hodí pre chlapčeka
asi ten mickey potom
@ajdi1 ok píšem správu
@thambelinka1 dobry den prosim Vas za kolko predavate taketo ozdôbky ? dakujem 🙂
@1lulu1988 Dobrý deň
Takáto je za 4.50+ poštovné
Pekný deň prajem
Dobry den mala by som zaujem.


Dobrý den mohla by som poprosiť takéto dve s menom Ellie? Dakujem