thambelinka1
autor@sfingaaa ahoj
áno môžeme urobiť a aké meno?
ďakujem
25. jan 2016
@thambelinka1 ja som vam vcera pisala ale chcelaby som radsej tento kviezok....napiste mi prosim sumu ktoru vam poslat. Dakujem
23. apr 2016
thambelinka1
autor@marinka70 tak po prvé ako ste písala v stredu ste poslala peniaze odosielanie máme písané 7prac dní od úhrady tak ako mohol prísť kvietok? ?preto je to tu verejne písané v podmienkach. Po ďalšie aj to je tu písané, že od piatku do pondelku som tu minimálne lebo sa venujem rodine. Dokonca ešte aj v sobotu som to pisala tu .
2. máj 2016
@thambelinka1 v poriadku len ste mi mohli napisat napr ze peniaze prisli...ked ste sa mi neozvali nevedela som kde je problem...
2. máj 2016

Ahoj mohla by som poprosit urobit tento typ?...