icon
47 / 234
avatar

Mozem poprosit presne takito isti aj to iste meno? Dakujem

25. jan 2016
avatar

@babenky3 píšem správu

25. jan 2016
avatar

mozem poprosit taketo z menom Lenka

20. apr 2016
avatar

@ruza59 dobrý večer
Píšem správu

20. apr 2016
avatar

Dobrý večer. Chcela by som poprosiť takýto istý kvietok na kočík a aj náramok s menom Bianka.Vopred ďakujem.

17. máj 2016
avatar

@donysko Dobrý večer
Ale ten kvietok v strede nemám červený.
Pekný večer prajem

17. máj 2016
avatar

Tak môže byť bez toho kvietku v strede ak sa dá.?

17. máj 2016
avatar

A mohli by ste do stredu miesto toho kvietku dať lienku?

17. máj 2016
avatar

Dobrý deň,mohla by som poprosiť o jeden kvietok s menom Nikolka ale bez náramku?Snáď ten kvietok už máte 🙂 Ďakujem

22. máj 2016
avatar

@drevokocurik Dobrý deň
Iba sk by bol ten malinký kvietok v strede iný lebo červený stále nemáme.

22. máj 2016
avatar

Ok..ako sa dohovorime?

24. máj 2016