thambelinka1
autor@babenky3 píšem správu
25. jan 2016
mozem poprosit taketo z menom Lenka
20. apr 2016
thambelinka1
autor@ruza59 dobrý večer
Píšem správu
20. apr 2016
Dobrý večer. Chcela by som poprosiť takýto istý kvietok na kočík a aj náramok s menom Bianka.Vopred ďakujem.
17. máj 2016
thambelinka1
autor@donysko Dobrý večer
Ale ten kvietok v strede nemám červený.
Pekný večer prajem
17. máj 2016
Tak môže byť bez toho kvietku v strede ak sa dá.?
17. máj 2016
A mohli by ste do stredu miesto toho kvietku dať lienku?
17. máj 2016
Dobrý deň,mohla by som poprosiť o jeden kvietok s menom Nikolka ale bez náramku?Snáď ten kvietok už máte 🙂 Ďakujem
22. máj 2016
thambelinka1
autor@drevokocurik Dobrý deň
Iba sk by bol ten malinký kvietok v strede iný lebo červený stále nemáme.
22. máj 2016
Ok..ako sa dohovorime?
24. máj 2016

Mozem poprosit presne takito isti aj to iste meno? Dakujem