thambelinka1
autor@petra1506 Dobrý večer
Áno dala by sa taká urobiť.
Pekný večer prajem
9. apr 2016
A kde Vám môžem poslať peniažky? kedy mi to môžete poslať? ďakujem, je to nádherné, prvý krát také niečo vidím. 🙂
10. apr 2016
thambelinka1
autor@petra1506 ďakujeme
Som rada že sa naša práca páči
Píšem správu
10. apr 2016
tuto?
12. máj 2016
thambelinka1
autor@editka123 táto je
12. máj 2016
jujky sa tešim,,,s menom Saška poprosim, a do spravy poprosim udaje k platbe. dakujem.
12. máj 2016
Dobrý den. Mohla by som si objednat tento kvietok na kočik. S menom LUCKA Dakujem.
16. máj 2016

Dobrý večer, mohla by som si objednať tento typ, len namiesto Mickey by som chcela tú sovičku ružovej farby, meno EMA 🙂 dalo by sa také? ďakujem pekne