thambelinka1
autor@alexa24 ďakujeme 😉
Kľudne potom stačí napísať
12. apr 2016
@thambelinka1 dobry vecer mam zaujem o tento kvietok meno sofia co mi ma to vyslo dakujem
26. máj 2016
thambelinka1
autor@lenusik23 Dobrý večer
5€+poštovné
Pekný večer prajem Martina
26. máj 2016
@thambelinka1 ako dlho sa caka a urobite mi
26. máj 2016
thambelinka1
autor@lenusik23 odosielame do 7prac dní ak sa nedohodneme inak
26. máj 2016
@thambelinka1 kde vam mam napisat adresu
26. máj 2016
thambelinka1
autor@lenusik23 píšem správu
26. máj 2016
dobrý den aj ten je pekný len farbu by som chcela ružovo sivú bielu nie
27. máj 2016
thambelinka1
autor@beata25 dobrý deň
Dá sa urobiť ružovo sivý čisto
27. máj 2016
@thambelinka1 dobry vecer tak tento a meno Sofia a dalo by sa sivu ruzovy kedze mam sivy kocik
3. jún 2016

Jooj vy ste šikovná!!! 😊😊 meno máme už len kočik vybrať a potom si objednám podla farby 😍😍