thambelinka1
autor@rekavasky dobrý deň
S minime kvietok 5, 50+ poštovné
4. máj 2016
Dobry den mala by som zaujem presne o takyto kvietok z menom Sabinka ak by sa dalo tak aj z takym istym anjelikom co je na spodu.Dakujem
13. máj 2016
thambelinka1
autor@lenka0209 Dobrý deň
Anjelik je ale minnie takáto červená už nie. Máme s ružovou mašľou
Pekný deň prajem
13. máj 2016
Dobry den dlho som tu nebola a bielo cerveny kvietok z lienkou este mate?
22. máj 2016
thambelinka1
autor@lenka0209 Dobrý večer
Áno
22. máj 2016
tak vas poprosim taky a z menom Sabinka+ten anjelik
22. máj 2016
Poprosila by som takuto s menom Ninka
14. jún 2016

Cena ???