Dobry den,maam zaujem presne o tento kvietok..da sa spravit? 🙂
19. jún 2016
thambelinka1
autor@nattys Dobrý deň
Môžeme urobiť ale ten maly v strede už iba ak v inej farbe nie v červenej.
19. jún 2016
Dobry den,maam zaujem presne o tento kvietok..da sa spravit? 🙂
@nattys Dobrý deň
Môžeme urobiť ale ten maly v strede už iba ak v inej farbe nie v červenej.
Dobre ránko 😊 Prosím vás ...mam záujem o tuto kvetinku 😊 Chcela by som ju len,že bez menovky a 2ks...Je to možne?A rada by som vedela koľko to bude stať (spolu te dva kusy +poštovne) a za aký čas viete mi to spraviť 😊 Prajem pekný deň 😊 Monika