thambelinka1
autor@martinkopalov Dobrý deň
Áno urobíme a píšem správu.
😉
12. apr 2016
Dobrý deň.mohli by ste mi prosím vyrobiť presne takýto kvietok s menom Barborka?Ďakujem veľmi pekne.
12. apr 2016
thambelinka1
autor@zuzinkad Dobrý večer
Áno môžeme urobiť. Poprosím do správy adresu . ďakujem
12. apr 2016
Poprosim teda tento kvietok s menom Rebeka 🙂 dakujem
7. jún 2016

Dobrý deň mohla by som vás poprosiť o výrobu tohto kvietku s menom samko dakujem vám