icon
206 / 234
avatar

dobry den dalo by sa vyrobiť aj v červeno bielej?

7. jún 2016
avatar

@dominika1712 Dobrý deň
Áno dalo by sa aj také urobiť.
Pekný deň prajem

7. jún 2016
avatar

@thambelinka1 a viete mi povedat cenu vsetky tri veci??

7. jún 2016
avatar

@dominika1712 kvietok mickey 5.50
Náramok mama 4
Náramok ❤ 3
+ poštovné

7. jún 2016
avatar

Super tak si prosím pre dievčatko Simonka

7. jún 2016
avatar

Dobry den pisala som aj spravu neviem ci prisla.. chcem sa opytat kedy budeme mat hotove a ci vam nabehli peniaze.. dakujem

24. jún 2016