thambelinka1
autor@dominika1712 Dobrý deň
Áno dalo by sa aj také urobiť.
Pekný deň prajem
7. jún 2016
@thambelinka1 a viete mi povedat cenu vsetky tri veci??
7. jún 2016
thambelinka1
autor@dominika1712 kvietok mickey 5.50
Náramok mama 4
Náramok ❤ 3
+ poštovné
7. jún 2016
Super tak si prosím pre dievčatko Simonka
7. jún 2016
Dobry den pisala som aj spravu neviem ci prisla.. chcem sa opytat kedy budeme mat hotove a ci vam nabehli peniaze.. dakujem
24. jún 2016

dobry den dalo by sa vyrobiť aj v červeno bielej?