Anjelik kvietok 4,50€
thambelinka1
autor@vicenza Ďakujeme niečo cez 1,5m
25. sep 2015
Mám záujem o tento kvietok.
28. okt 2015
thambelinka1
autor@mbrisi Dobrý deň. Poprosim napísať adredu do správy a urobíme. Ďakujem
28. okt 2015
Dobry vecer mala by som zaujem o tento kvietok dakujem pekny vecer
10. nov 2015
thambelinka1
autor@nikajojo1989 Dobrý večer
Môžeme urobiť a poslať na dobierku alebo po prevode?
Ďakujem
Pekný večer prajem
10. nov 2015
@thambelinka1 dobry den prosimmala by somzaujem o kvietokna kocar s menom Linda a naramok nekonecno pre dieta. dakujem
24. apr 2016

nádherné, prosím Vás koľko je treba stuhy na takýto kvietok? ďakujem.