Dobry chcem sa opytat keby som chcela naramok s tym vrchnym te ❤mama a dcerkine meno k tomu kolko by ma vysiel naramok plus posta?Dakujem.A aj detske naramky s menami robite?
10. apr 2016
thambelinka1
autor@macicek8 Dobrý deň
Tento text ❤mama momentálne nemáme.
Momentálne prišli iné druhy mama asi 7 druhov .
Áno aj detské náramky robíme. Robia sa náramky od novorodeneckých.
10. apr 2016
No a aj keby som si tam dala mama plus meno stale to bude za 4€
10. apr 2016
thambelinka1
autor@macicek8 to záleží od druhu
10. apr 2016

KDE SA DA KUPIT?DIK