icon
18 / 167
avatar

KDE SA DA KUPIT?DIK

1. nov 2015
avatar

Dobry chcem sa opytat keby som chcela naramok s tym vrchnym te ❤mama a dcerkine meno k tomu kolko by ma vysiel naramok plus posta?Dakujem.A aj detske naramky s menami robite?

10. apr 2016
avatar

@macicek8 Dobrý deň
Tento text ❤mama momentálne nemáme.
Momentálne prišli iné druhy mama asi 7 druhov .
Áno aj detské náramky robíme. Robia sa náramky od novorodeneckých.

10. apr 2016
avatar

No a aj keby som si tam dala mama plus meno stale to bude za 4€

10. apr 2016
avatar

@macicek8 to záleží od druhu

10. apr 2016