thambelinka1
autor@lusulko Dobrý deň
Cena náramku je 4€ + poštovné
14. dec 2015
@thambelinka1 poslete mi info o platbe a doruceni do IP? vdaka
14. dec 2015
Ak by som chcela srdiecko s menom, viete to vygravirovat?
7. mar 2016
thambelinka1
autor@fila82 momentálne nie ale budú zas v ponuke
7. mar 2016
@thambelinka1 a neviete kedy?
8. mar 2016
thambelinka1
autor@fila82 v piatok budú
13. mar 2016
@thambelinka1 dakujem "pridem" pozriet
13. mar 2016
dobry den, garvirujete aj meno do srdiecka? ak ano kolko by stalO?dakujem
7. dec 2016
mala by som zaujem o tento náramok presne takyto s menom Dominik aj s tym bielym kamienkom, a prosim vas gravirovat sa da len z jednej strany, ci z obidvoch?vdaka
11. dec 2016

Dobry den, mala by som zaujem o takyto naramok, aka je cena prosim?