icon
61 / 167
avatar

Dobry den, mala by som zaujem o takyto naramok, aka je cena prosim?

14. dec 2015
avatar

@lusulko Dobrý deň
Cena náramku je 4€ + poštovné

14. dec 2015
avatar

@thambelinka1 poslete mi info o platbe a doruceni do IP? vdaka

14. dec 2015
avatar

Ak by som chcela srdiecko s menom, viete to vygravirovat?

7. mar 2016
avatar

@fila82 momentálne nie ale budú zas v ponuke

7. mar 2016
avatar

@thambelinka1 a neviete kedy?

8. mar 2016
avatar

@fila82 v piatok budú

13. mar 2016
avatar

@thambelinka1 dakujem "pridem" pozriet

13. mar 2016
avatar

dobry den, garvirujete aj meno do srdiecka? ak ano kolko by stalO?dakujem

7. dec 2016
avatar

mala by som zaujem o tento náramok presne takyto s menom Dominik aj s tym bielym kamienkom, a prosim vas gravirovat sa da len z jednej strany, ci z obidvoch?vdaka

11. dec 2016