thambelinka1
autor@babatkodejan Dobrý deň
Momentálne takúto nitku nemáme iba ak má plemenom alebo na retiazkovom náramku sa dá momentálne urobiť alebo este na gumičke
10. apr 2016
Mozem sa spytat ake je to plemenne?
10. apr 2016
thambelinka1
autor@babatkodejan pletené píšem cez mobil 😕
10. apr 2016
😀 jasnee moze byt aj pleteny
10. apr 2016
thambelinka1
autor@babatkodejan 4+ poštovné 😉
10. apr 2016
Ok tak mi mozte poslat c.uctu a spatne vam poslem moju adresu 😀
10. apr 2016

Dobry den ,mala by som zaujem o takyto naramok,aka je cena?