icon
116 / 167
avatar

Dobry den ,mala by som zaujem o takyto naramok,aka je cena?

10. apr 2016
avatar

@babatkodejan Dobrý deň
Momentálne takúto nitku nemáme iba ak má plemenom alebo na retiazkovom náramku sa dá momentálne urobiť alebo este na gumičke

10. apr 2016
avatar

Mozem sa spytat ake je to plemenne?

10. apr 2016
avatar

@babatkodejan pletené píšem cez mobil 😕

10. apr 2016
avatar

😀 jasnee moze byt aj pleteny

10. apr 2016
avatar

@babatkodejan 4+ poštovné 😉

10. apr 2016
avatar

Ok tak mi mozte poslat c.uctu a spatne vam poslem moju adresu 😀

10. apr 2016