thambelinka1
autor@ivisa22 dobrý deň
Takýto mickey kvietok stojí 5.50 + poštovné
15. jan 2016
A ešte by som mala záujem o narámky s menom červený a čierny prosím
15. jan 2016
mala by som záujem o ten set za 7,50 prosím
15. jan 2016
thambelinka1
autor@ivisa22 píšem správu
15. jan 2016
Dobrý deň,chcem sa spýtať na moju objednávku prosím ??? Ďakujem
27. jan 2016
thambelinka1
autor@ivisa22 dobrý deň
Náramky hotové kvietok sa robí.
Odosielame tak ako máme písané čiže zajtra.
Potom poprosím o info že prišla zásielka Ďakujem
27. jan 2016
bALíčEK MáM DOMA JEDNODUCHO KRáSA ďAKUJEM VELMI PEKNE SPOKOJNOSť 🙂
29. jan 2016
thambelinka1
autor@ivisa22 dobrý deň
Ďakujem za info a som rada že sa naša práca páči
29. jan 2016

Dobrý deň,aká je cena prosím ? Ďakujem