icon
48 / 149
avatar

Dobrý deň,aká je cena prosím ? Ďakujem

15. jan 2016
avatar

@ivisa22 dobrý deň
Takýto mickey kvietok stojí 5.50 + poštovné

15. jan 2016
avatar

A ešte by som mala záujem o narámky s menom červený a čierny prosím

15. jan 2016
avatar

mala by som záujem o ten set za 7,50 prosím

15. jan 2016
avatar

@ivisa22 píšem správu

15. jan 2016
avatar

Dobrý deň,chcem sa spýtať na moju objednávku prosím ??? Ďakujem

27. jan 2016
avatar

@ivisa22 dobrý deň
Náramky hotové kvietok sa robí.
Odosielame tak ako máme písané čiže zajtra.
Potom poprosím o info že prišla zásielka Ďakujem

27. jan 2016
avatar

bALíčEK MáM DOMA JEDNODUCHO KRáSA ďAKUJEM VELMI PEKNE SPOKOJNOSť 🙂

29. jan 2016
avatar

@ivisa22 dobrý deň
Ďakujem za info a som rada že sa naša práca páči

29. jan 2016