thambelinka1
autor@jana847 tie mame už dlho to bolo 300 alebo 500 kusov tuším
A v sklade som ich kúpila
27. nov 2015
aha,velmi sa mi pacia,tak či sa nedajú niekde objednat.No nevadi aj tak ďakujem za odpoveď.
27. nov 2015
thambelinka1
autor@jana847 nie je zač môžem pozrieť v sklade nabudúce či ešte majú
27. nov 2015
@thambelinka1 tak ja si vyrabam,len pre svoju potrebu a potešenie (relax) netreba mi až 300kusov,ale veľmi sa mi páčia,ak by sa dalo kupiť aj manšie balenie,tak možete pozrieť.
27. nov 2015

môžem sa opýtať odkiaľ máte tie drevené žirafky?