@deanka18.2.2009 dobrý deň
Áno stala by 8.50 + poštovné
Poprosila by som
@deanka18.2.2009 píšem správu
Dobry den,mohla by som poprosit retiazku s takou hlavičkou Minnie,aby retiazka bola bielo +bledoružová s menom Dorina? Kolko by stála? 🙂
@csakova Dobrý deň
Takúto hlavičku už nemám momentálne už len inú.
Kde by som sa mohla na to pozriet?
@csakova tieto sú
Mne sa paci tiez tato retiazka da sa dat aj nieco ine okrem Minnie?
@radinkaaa Dobrý deň
Áno dá sa dať aj iné ako minnie
Chcela by som zostat tak ako to je na obrazku ako dlho by trvala priprava a moze byt aj na dobierku?
@radinkaaa áno môžeme poslať aj na dobierku. Presne takúto minnie už nemáme
A z babatkovskych minnie aku mas?
Pytam sa lebo ja zijem v taliansku a neviem presne kedy budem v BA a ked aj budem tak len tyzden tak preto aby sa to stihlo
@thambelinka1
@radinkaaa do zahraničia sa aké dobierka poslať nedá
No tie čo sú na fotke sú minnie


Mohla by som poprosiť takuto retiazku s menom Nelinka? Koľko by to stalo