thambelinka1
autor@monikacechova áno to je ona
28. sep 2015
dakujeme budeme čakať kedy pošlete
28. sep 2015
thambelinka1
autor@monikacechova už odišla
28. sep 2015
som rada a nehnevajte sa za ten včerajšok veľmi pekne ešte raz dakujem
28. sep 2015
môžem vedieť aká je cena retiazky?
26. okt 2015
thambelinka1
autor@veronika8190 dobrý deň Aké presne takáto istá už nebude -teda takýto klip už nie je.
26. okt 2015
dobrý deň, aha potrebovala by som pre dievčatko a meno Karolínka
26. okt 2015
thambelinka1
autor@veronika8190 tam sa dajú spraviť od 5€ pre dievcatko napríklad klip minnie by bol za 8€,lienka 7€,sovička -anjelik pletené 6.50€....
26. okt 2015
Dobrý deň mam záujem oto s menom Viktória je to možné ďakujem
26. máj 2016
thambelinka1
autor@simcatko78 Dobrý deň
Tento klip už nemáme
26. máj 2016
A iný mate
26. máj 2016
thambelinka1
autor@simcatko78 áno inú minnie máme
26. máj 2016

ok to je to naše? ak áno teším sa naň