icon
avatar
thambelinka1
27. sep 2017

Simonka je na zimu pripravená 😘

avatar

Krásne

23. okt 2017
avatar

@blondiee83 ďakujeme

23. okt 2017
avatar

Krasne su.nepremoknu?

31. okt 2017
avatar

@datanka ďakujeme
Nemali by.

31. okt 2017
avatar

Aj ja poprosím info kde sa dajú zohnať také topánočky (oboje) 😀😉 dakujem

7. nov 2017
avatar

Tie satocky (oboje) su odkial? Velmi chutne. 🙂

7. nov 2017
avatar

@zuzka102 to som jej ja robila a ďakujem

7. nov 2017
avatar

@thambelinka1 Vazne? 😲 Paradne su! 👍

7. nov 2017
avatar

@zuzka102 ďakujem

7. nov 2017
avatar

Tie topanocky su uzasne 😍 odkial su,prosim?

7. nov 2017
avatar

tylova sukna na zimu????? to vazne??? v tom asi nebude Simonke vlmi teplo

7. nov 2017
avatar

@tina2014konik no neviem ako u teba ale my máme teplo čiže nemaj strach 😁a skús doma prikúriť uvidíš či ti bude zima

7. nov 2017
avatar
Komentár bol odstránený