Potrebujem presne to co mate na obrazku, snad to nie je pre nasu Dorotku do Banskej Bystrice
Dobry? Stihli by ste mi taky urobit do piatka? Kolko by to stalo, odkial ste?. Vdaka za info
Nooo tak uvidime 😀😀😀
@gh
@manila421
Stihneme urobiť
Tá išla do Miloslavov
Dorotka stojí aj s dátumom 7.50+ poštovné
A vy by ste chcela co naň dát?
Ďakujem
Dobry den prajem. Mam zaujem aj ja o takuto krasny darxek. S menom Marianna a datum upresnim... Dakujem
@gabrielapatrik Dobrý deň
Ok Poprosím napíšte mi do správy
Ďakujem
Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o vyrobenie takéhoto ruženca v bielej farbe (je v nej aj perleť)? Koľko by to prosím trvalo? Chcela by som na svadbu. Ďakujem
@zstachurova Dobrý večer
Zajtra budem vedieť či ešte sú biele srdiečka momentálne ich nemám. Áno je tam aj perleť.
Pekný večer prajem Martina
@thambelinka1 ďakujem, dáte mi potom prosím vedieť? Ak nebudú biele, dalo by sa zo svetlotužovej?
@zstachurova ešte je slabo ružový ten sa dá urobiť
@thambelinka1 dobre, ak teda nebudú biele, tak slaboružove, napíšte mi teda zajtra a uzavrieme to
@zstachurova Dobrý deň
Biele nemáme.

aka je cena?dakujem