S chrapanim nie a s prehltanim akoze s jedlom nie ale napr take vacsie tabletky antibiotika magnezium to nedam
Dakujem za link kukla som to.tak teda vyskusajte a dajte vediet ci to stalo za to.
preco sa boji operacie uspia v celkovej alebo lokalka prezije...naco sa trapit lepsie to dat von ako nekonecne recidívy
Aj ja sa pridám k Vám.Mandle už chronické,veľké u ORL prechodný pobyt.Keby viem,že mi pomôžu tie kvapky aj 5 fliaš naraz by som vypila,lebo niekdy som už z toho na prášky.
@tianna tak to poznate zaujimavych ludi..pretoze my v rodine mame tiez vybrate skoro vsetci a malo kedy sme chory...klop klop...ja som mala pred rokom zapal pluc...ale u dospelych tie mandle neplnia ziadnu funkciu...akurat tak su pribytkom vseliakych bacilov..ja som mala streptokoka a ten lezie potom na srdce...

Ja sa pripojim.s mandlami mam celozivotny problem chronicky zvacsene zapalene mandle v detstve 10krat za rok hnisave anginy.no katastrofa.ak sa mozem opytat na co sluzia tie kvapky alebo aky ucinok by mali mat.dakujem