icon
1 / 84
Bábika, vysoká 52cm, v bohatej suknicke :)
avatar

Krasna

9. feb 2016
avatar

nadhernnaaa...proosim vas kolko by stala taka babik
a???

9. feb 2016
avatar

Aj mna by zaujimLa cena 😉 dala by sa taka urobit aj elza aj anna? Je nádherná.

9. feb 2016
avatar

Je krásna aj ja poprosím cenu aj s poštovným, ďakujem

9. feb 2016
avatar

čšžrtzžhejtt
reufiehtjk

9. feb 2016
avatar

prosím vás koľko by stála bábika 🙂

9. feb 2016
avatar

pekný dnik prajem, prosim vas za ako dlho by ste vedeli usit takuto babiku....a este cenu poprosiiim..dakujem

6. jún 2016
avatar

Prosim cena?

23. mar 2019