Bábika, vysoká 52cm, v bohatej suknicke :)
nadhernnaaa...proosim vas kolko by stala taka babik
a???
9. feb 2016
Aj mna by zaujimLa cena 😉 dala by sa taka urobit aj elza aj anna? Je nádherná.
9. feb 2016
Je krásna aj ja poprosím cenu aj s poštovným, ďakujem
9. feb 2016
čšžrtzžhejtt
reufiehtjk
9. feb 2016
prosím vás koľko by stála bábika 🙂
9. feb 2016
pekný dnik prajem, prosim vas za ako dlho by ste vedeli usit takuto babiku....a este cenu poprosiiim..dakujem
6. jún 2016
Prosim cena?
23. mar 2019

Krasna