icon
20 / 374
avatar

nádhrnééééé , roztomiléééé.....tie šnúrky si prosim ťa ako robila? ďakujem

15. mar 2014
avatar

@nagkat kus vlny poriadne zatočíš potom zložíš na polovičku a ono sa to samo takto zatočí. Neviem či je to takto rozumiteľné,na vysvetlovanie moc nie som. 🙂

15. mar 2014
avatar

@tikivikiniki no budem skúšať...vďaka....a na koncoch to aj zahrčkáš?

15. mar 2014
avatar

@nagkat na konci je uzol

15. mar 2014
avatar

@tikivikiniki dakujem krasne,vyskusam

16. mar 2014
avatar

Dobry den chcela by som sa spytať či aj predavate,,tieti sa mi strasne pačia a chcela by som vas poprosit ci by ste nam take spravila.

6. máj 2014
avatar

@alena310784 Poslala som IP

6. máj 2014
avatar

Dobry den chcela by som si objednat je to mozne??

20. júl 2014
avatar

@lucinka190581 Napíšem vám IP.

20. júl 2014