Komentár bol odstránený
nádherné sú botičky🙂 môžem poprosiť návodík ak máte? vopred ďakujem
18. jún 2014
tikivikiniki
autor@lydia01 Návod nemám väčšinou robím len podľa fotky.
18. jún 2014
Tieto sú najkrajšie
27. júl 2014
Je možnosť takéto spraviť na objednávku?
27. júl 2014
nádhera!!! zrovna jsem si objednala sadu háčků a přízi, že se začnu učit a jestli někdy dokážu něco takového, tak to bude stát za to! jste moc šikovná!
5. aug 2014
krásne, tiež by som mala záujem. Aká je cena takýchto capačiek?
5. aug 2014
mala by som zaujem aka je cena dakujem :D
9. okt 2014
Nadherne!
18. okt 2014
a ktýmto by som brala tu čelenku ....ale mohlo by to byť na take 3-mesačne.....
21. jan 2015

@tikivikiniki supeeer