krásne sú, návodík náhodou nemáš? 🙂
4. sep 2014
Prekrasne
4. sep 2014
4. sep 2014
Dobrý deň robíte aj na objednavku? Krásna práca 🙂
30. sep 2014
Tak tie su super 🙂
6. okt 2014
robite aj na objednavku krasne
6. okt 2014
Chcela by som nadherne su
8. feb 2016
Dory den chcela by som sa vas opytat ci robite aj na objednavku a aka je cena tychto,dakujem velmi pekne.
14. feb 2016
tikivikiniki
autor@mafifinka Píšem IP
14. feb 2016
Dobry denaj ja ny som poprosila cenu tychto papuciek...su nadherne
15. feb 2016
@tikivikiniki tieto 🙂 pisem to ako madar :D prepacte
15. feb 2016
@tikivikiniki Ak mozem len prehodit farby nech su svl.ruzove snurky a to co je svl.ruzove nech je ako tie snurocky 🙂
15. feb 2016

nadherneeeeeeeeeeee 😉