mozem poprosit aj ja cenu 🙂Dakujem
4. okt 2014
a dali by sa urobit aj bodkovane?
9. okt 2014
aj ja by som velmi rada vedela cenu su kraaasne
22. okt 2014
prosim, aj ja by som poprosila cenu...a dobre sa obuvaju? su prekraaaasne 🙂 rozkosne 🙂
24. okt 2014
rozkošné, krásna práca, ste veľmi šikovná 🙂
24. okt 2014
jeeeeeeeeeej sú nadherne krasne nemate nejaký návod pre novorodeniatko čo by som zvládla????
24. okt 2014
tikivikiniki
autor@dufinka12 Nemám návod,robím podľa obrázku.
24. okt 2014
môžem poprosiť cenu dakujem
24. okt 2014
Cena? Dakujem pekne a mam zaujem o dvoje 25 😉
3. nov 2014
Dobry den, aka je cena? Za aky cas viete uhackovat? Dakujem 🙂
3. nov 2014
dobry den,boze tieto su prenadherne,ste strasna sikulka,su naozaj sladke
10. nov 2014
@tikivikiniki su nádherne ja by som sa chcela taktiež opýtat na cenu Dakujem
15. dec 2014
@tikivikiniki tak tieto by som chcela Dakujeeeeeeem
15. dec 2014

Naaaaadhera
;)
Prosim ta co stoja taketo krasne hackovane boticky?