Komentár bol odstránený
Wauu krasne 🙂
6. sep 2014
Krásna práca 🙂 smiem sa spýtať, kde ste zohnali tie umelé nožičky? Ďakujem za odpoveď 🙂
8. feb 2015
tikivikiniki
autor@21062010 Tieto som objednávala na FB hromádke ale sú dosť citlivé, ľahko sa deformujú a praskajú. Potom mi jedna známa netuším kde zohnala také tvrdšie,masívnejšie ale také mám len 10 cm-ové,keby ste mali záujem mám pár zvyšných párov v bazári.
8. feb 2015

@mims_28