icon
1 / 1
avatar

prepac, ze a tak blbo pytam, ale co je Timejke?

17. sep 2013
avatar

to chodenie po doktoroch je strašne únavné, ale malá vyzerá spokojná a šťastná aj napriek svojmu osudu. držím vám palce 🙂

17. sep 2013
avatar

Timejka má Dmo -kvadrupareza

17. sep 2013