
1 / 1
17. sep 2013
to chodenie po doktoroch je strašne únavné, ale malá vyzerá spokojná a šťastná aj napriek svojmu osudu. držím vám palce 🙂
17. sep 2013
timuska28
autorTimejka má Dmo -kvadrupareza
17. sep 2013

to chodenie po doktoroch je strašne únavné, ale malá vyzerá spokojná a šťastná aj napriek svojmu osudu. držím vám palce 🙂
Timejka má Dmo -kvadrupareza
prepac, ze a tak blbo pytam, ale co je Timejke?