icon
1 / 1
avatar

Ako v skolke?Paci sa Vam?

5. sep 2014
avatar

V školke sa malej velmi páči,už si aj zvykla sama

5. sep 2014
avatar

aj my radi sledujeme sliepky... 🙂

6. sep 2014