Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
tina877
17. dec 2016
51 

Test s dm

Ahojte,

v prvom rade by som sa chcela poďakovať za možnosť otestovať výrobky spoločnosti dm drogerie markt, veľmi som sa potešila, keď mi prišla správa, že si ma vybrali. Posnažím sa všetky výrobky – ich chuť, vôňu a vlastnosti popísať podľa seba, pretožeee omáčky nemá nikto rád, že áno.

Tak poďme na to!

Na testovanie mi prišli nasledovné produkty:

Denkmit čistiaci prostriedok na koberce a čalúnenia - zdá sa mi, že tento výrobok som testovala medzi prvými. Mala som tak pol hodku k dobru a musela som ísť z domu. Rýchlo som nastriekala, kefou som pene pomohla sa vsiaknuť a šup preč. Vrátili sme sa tak po 4 hodinách a mužovi vravím, nech povysáva (hádam nebudem ja) Povysával (lebo poslúcha) a výsledok bol nasledovný: koberec fakt pekne voňal, prevoňal celú izbu. Vyzeral aj čistejší, ale nie som si istá či tomu nepomohla skôr tá kefa. Zázraky sa nediali, nový koberec sa z neho nestal, ale spokojnosť bola.

DM Bio jablkové ryžové oblátky - vytiahla som ich, keď bola svokra na návšteve, môj synátor si ukradol tiež, ja tiež, chutili fajn. Musela som ich odložiť, lebo by nezjedol obed.

Balea krémový sprchovací krém Mystic Fantasy - vôňa pekná, pokožku nevysušovala (to je moja alergia, keď ju mám suchú a musím sa natierať celá ako múmia.) No ale keď som mala cestu do dm, kukla som cenu. Poviem vám, že Ježiško veru každému donesie sprchový gél .

Alverede Men sprchovací gél Sports Nature 3v1- tento raz testoval muž.

Pýtam sa ho: " No, aký je???"

Odpoveď: "Dobrý."

Vravím: "To tam mam napísať? Len tak sucho?"

Vraví:  "Na hlave malo pení."

Ja: "A má sa to používať aj na hlavu?"

On: "Písané je."

Ja: "A čo ešte?"

On: "Smrdím?"

Ja: "Nie, voniaš pekne."

On: "Tak, čo ešte chceš?"

A že u chlapov to znamená že je spokojný, že načo obkecávačky.

Balea hydratačné čistiace utierky Tropical Fantasy- splnili moje očakávania, odlíčili, nevysušili, toť vsjo.

s.he stylezone lak na nechty perfect nudes - musím sa priznať, že na lakovanie nechtov nemám čas, alebo som na to lenivá? Ani neviem. Otravuje ma to odlakovať - nalakovať každý druhy deň. Veď to poznáte. No ale tento lak ma dostal. Je fakt krásny, pekne drží a čo je hlavné, baby, keď sa začne odlupovať, mám ešte kopu času odlakovať lebooooo je peknej natur farby. Veď posuďte sami.

dmBio chrumkavé müsli s bobuľovým ovocím - nemám rada musli. Noooo lebo radšej si dám dobrú kačicu, ale reku dám tomu ešte jednu šancu, nech nežerem. Výsledok? Radšej tá kačica. Pre mňa moc presladené. Když to nejde tak to nejde.

babylove ovocný príkrm vhodný pre dojčatá a deti -  Môj malý Olinko to zblajzol ako nič. Má rok a keď som sa ho pýtala, nech mi dá recenziu bol ticho, tak keď sa naučí rozprávať, túto časť doplníme. :D

Balea telová emulzia "Kvetinový sen -  príjemná vôňa, nemám čo vytknúť.

dmBio paštéta horčica – rukola -  takéto veci ja nepapám, poslala som segre. Prišla jej odpoveď: "Napíš im, nech pošlú ďalšie." Samoška som nenapísala,  to by bol trapas 😀

dmBio ovocná tyčinka brusnice + pohánka -  testujem v tomto momente, som zavretá v spálni, malý spí, druhý pozerá telku a nemám vôbec výčitky svedomia, len musím byť rýchla 😀 Chutí dobre.

Balea odličovač vodeodolného očného make-upu-  nemám vodeodolný makeup, ale funguje aj pri nevodeodolnom celkom dobre. Spokojnosť.

Balea beauty Effect CC Cream -  mám iný odtieň pokožky, takže som testovala len na ruke. Nie je mastný, pekne sa rozotriera.

Balea beauty Effect látková maska na čelo -  zanechala pokožku takú jemnú a príjemnú na dotyk. Aj keď sa mi moji chlapci doma fakt vysmievali za ňu, tak ale chlapi.

Nakoniec som sa omáčkám aj tak nevyhla. Prajem príjemný deň všetkým mamičkám. 🙂

Tina

#test_dm7