Urcite ho mame, aj viac kusov, ked maly zaspí pojdem ho pozriet či je to na 100% on 😉
@katinka1987 ano, zabudla som napísať 🙂
@hanka0809 zlatíčko, to by bola paráda, bola by som ti moc vďačná 🙂
@tinka.binka len preto sa pytam, ze nejake kinderka doma mam, mozem preverit 😉 ci sa Bobicek niekde nenachadza
@katinka1987 to by bolo super, ak by hanka nenasla, bola by som velmi vdacna. To moje dieta to proste nedokaze pochopit, ze nasla v kinderku ineho mimona a ona by chcela toho bobicka 🙂
@tinka.binka zlaticko male, uplne ju chapem 🙂)) pockam, ci Hanka najde a potom porozbalujem 🙂 ❤

Ahoj,my ho mame. Posli mi do ip adresu,posleme Vam ho.
Tak mame ho 😉 radi spravíme Adelke radost😉
@hanka0809 odpadnem! Velmi pekne dakujeme!
@zdenocka jemine, aj ty si uplne uzasna, velmi pekne dakujem, no jeden nam staci, velmi velmi velmi dakujem!!!
@tinka.binka, nemas za co. Radi potesime, ked sa da 🙂.


To je z Kinderka?