icon
1 / 1
avatar

U nas ma mliecko tiez uspech. Klasicke mlieko Ninka pit nechce,ale toto vanilkove jej zachutilo.Tak sa tesim.😍

18. okt 2016
avatar

@anibrano aj u nas veru na vanilku nema nic 🙂

18. okt 2016
avatar

Krasna je bambulka

18. okt 2016