U nas skoro pravidelne pomazanka.. Samozrejme Rajo masielko je hlavna ingrediencia..
vajickova pomazanka s rajo maslom 😉
Kapustove lokse a ako prisada acidofilne mlieko
Prave si idem dat acidko 🙂
Tiramisu zo slahacky Rajo 🙂 🙂
A včera som robila halušky s
zemiakove placky s acidkom 🙂
smotanova torta a natierku
Langoše s kyslou smotanou do cesta, a kyslá smotana aj na hotové 😍
Včera to boli halušky s hrudkovitým tvarohom Rajo pre môjho manžela 💑.
Medovníčky, s maslom Rajo 🎄 🙂
Svojmu rocnemu cestovinky s tvarohom
u nas dnes boli rezance s tvarohom 🙂
Môj tvarohovo-ovocný koláčik, domáci Pribináčik, Moravský koláčik a tvarohové muffinky ... 😊🍀.
Čokoládové muffiny s jogurtom, dnes kysnutý báleš s kyslou smotanou (už sme stihli aj zjesť🙂 )
Moja prva torta pre dcérku.tvarohovo - mascarpone
vyborny bezlepkovy kolacik s tvarohom a cez vikend slahackovy pohar pre dcerku
Práve pečiem írsky chlieb s kyslou smotanou a pijem acidko ... vanilkové ... 😉
palacinky z bezlaktozoveho mieka plnene bezlaktozovym tvarohom
Tvarohove palacinky 😍
Štrúdľu s tvarohom Rajo 😊 mňam🙂
Tvarohova babovka s Rajo tvarohom 🙂
Raňajky 😂
Ked mam pouzit kyslu alebo slahackovu smotanu, tak Rajo a pomazanky chutia najlepsie s maslom Rajo
Vajickova natierka,maslo Rajo.
My mame vsetko radi z raja.Smotany,tvaroh,maslo,jogurty.....:grinning:
Kavička moja každodenná mi chutí najlepšje s pridaním Raja mliečka, smotany alebo šľahačky 😉 Naše obľúbené raňajky je chlieb opečený nasucho a ešte na teplý si dáme Rajo maslo :-> Dcérke na desiatu pribalím obľúbený jogurt Rajo.Dnes to bola teda káva, a krupica z mlieka 🙂
ja som tento týždeň robila segedín, za použitia smotany na šľahanie a tortu, kde som použila kyslú smotanu. 🙂 smotany, tvaroh a mlieko kupujeme jedine od raja. 🙂
Zázrak z jedného vajíčka
Výborný koláčik,odporúčam
Naposledy som na jeden sup vypila cele jahodove acidko, vecer predtym sme boli na oslave a akosi moc cerveneho vina som popila. A to vychladene sladke kysle mliecko bolo balzamom pre moj zaludok, mnaaam 😜
Z rajo kyslej smotany som robila cesnakovu omacku k pecenym zemiakom😊
Jogurt.😀
Mlieko do banánovej babovky
Ninuska si dala dobre vanilkove brejk mliecko.😉
Tvarohové slimaciky a nátierka😃
rybičková pomazánka s Rajo maslom,dnes segedíň kde som použila smotanu🙂
nooo,same dobroty sa tu robia...ja som robila palacinky so slahackou....
Pre malicku mliecko Brejky😊cokoladove....maslo Rajo na ranajky.Mliecko len 3,5%rajo.v sobotu sme mali Muffinky cokoladove,a francuzske zemiaky s kyslou smotanou😋
u nas sa zn.rajo stale nachadza v nejakej podobe 🙂 napr.mlieko (na puding s piskotami), minuly tyzden jablkova zemlovka a RAJO tvaroh prichut jablko-skorica. 😍
U nas kazdy den Rajo jogurtik, mliecko Rajo do kávy, tvarohy do kolacika
..uuuplne naposledy ? Hmmmmm... vecerne mliecko s grankom a piskotkami co si vypytala mlada slecna 😀
Rezance s tvarohom a kyslou smotanou.mnaam
Naposledy ? Jogurt duo tiramisu 🙂 🙂 🙂 a pred.tým muzovi na nocnu lepenak s rajo maslom a sunkou 🙂
kto vyhral delissimo tanieriky ? 😉
Babulky, tento krat sa stastie usmialo na @1mamka - prosim adresu do spravy, do predmetu napis Tanierik VASEN 🙂
Vam ostatnym posielam aspon srdieckaaaaa, dakujem, ze sa zapajate 🙂
@cajus, @ritaxko, @leusko1, @kakatarina, @luciakad, @malinke55, @qidko, @danitu, @zuzanaly, @zuzu6612, @sonickav, @anka2103, @sisi208, @1mamka, @papaverka, @hvizdik, @ivkakika, @adriam, @em_ka, @vladka261, @henuskah, @xsuzannex, @babatko88, @slnieckoevka, @x015ad, @natalkasimonka, @rejoice, @lucka112358, @maminkalubka, @zuzu13487, @emmka1, @kivike, @ronicek, @anibrano, @demartka, @dcerka, @elena244, @levandulkaaaa, @mysickaevicka, @zoescott, @smajla27, @kakonino, @lujzamisko
@tinka.binka supééér, ďakujééém 😘😘😘.









Dnes smootie a včera som piekla mafiny s jogurtom