Že spadla jej do nosa

Ach jaj. My sme tak v juni tri goralky napchali do nosa. Ale tak skaredo sa jej to tam zaseklo,ze sme z ORL v Trnave skoncili na kramaroch. Mala cela krvava,ja tiez ☹
ja som vdychla magnetku a dodnes sa nenasla a stale rozmyslam ci ozaj 😒 ale tak to uz je aj 10 rokov a robili 2x RTG pluc nosa vsetkeho nikdy sa nenasla ... mozno som ju prehltla a potom uz ju nikto nehladal 😀
corpus alienum 😀 pekne 🙂
@suzieqiu môj si vopchal polovicu veľkého céčka, bolo to pred dvoma rokmi , a dodnessa mu z tej dierky púšťa krv ked vela skáče, alebo sa udrie
ale ta figurka je celkom velka...to ako ju tam vmontovala? 🙂)))))
😀 sikovnica mala, to nie ja , to sa same urobilo 😀 my so sestrou uz ako starsie sme si do nosov napchali zeleny hrasok, ze ktora da viac....lenze on uz nechcel vyjst von 😀
@mamalienka veď sama figúrka tam vliezla
@luciferkax neeeee...spadua 🙂...ja som mojej taky list z oleandra vytiahla z nosa...nechapem ako to tam napchala
@mamalienka že ich to baví. Ale mas šťastie, že si vytiahla ty, nás to stalo polhodinu revu na krcnom :-P

@viera77 my sme so sestrou hrali, ktorá napcha do úst viac piskot, ale dostala sestra kŕč a ústa nemohla otvorit ani zavrieť, sme jej s malou lyžičkou tie piskoty z úst vyberali, ona revala, od bolesti a od smiechu naraz. ale vyhral a, dala tuším 22ks. .podotykam, že sme mali 25a 20rokov
takze to bola tvoja sprava toto...neuveris ,ale dost casto si na toto spomeniem resp. na text " strcila si figurku do nosa hello kitty " a tak s chuti sa na tom zasmejem za kazdym
@katarina1984 to je mile 🙂 dakujem, aj my sa na tom este stale smejeme 🙂
@luciferkax 😀 😀 😀 tak toto pise fakt sam zivot....ze 20 a 25-rocne sme sa "hrali" so sestrou...baby ja mrem z vas 😀
@viera77 čo ti poviem, dospelé ženy :D :D


sa mi pači to povolanie: dieta 😀