icon
1 / 1
avatar

To acidko je super. Včera som ho vyskúšala a mnamka je to.

6. feb 2018
avatar

@stanislavao aj nam velmi chuti 🙂

6. feb 2018
avatar

@tinka.binka u mňa podobne 😂 taky moj bezny nákup 😀 a to acidko cokoladove je zavislosť 😍😍😍

22. feb 2018
avatar
23. feb 2018