A ten niekto je na dievcata?
gay neni, raz bol v telerane s jednou hereckou, tvorili par no teraz uz nie
Tak skoro mat nebude.
A kto je to?
Miro Jaros je urcite gay...poznam ho...
Ze aka diskusia 🙂 🙂 ja som myslela, ze uz ma dost rokov na to, aby mal vlastne dietatko, ked robi tvorbu pre deti. A ci je a co je, ved to je ze uuuuuplne jedno, aj tak ho lubime 🙂
@pribinak, @stellasweet, @matka412, @madamebutterfly, @mata1001
@petkovadanuska23 tak to musi byt zarucena info 🙂 Nam je to kazdopadne jedno 🙂
@tinka.binka Ale jasne 😉 Tiez nesudim ludi podla orientacie,farby pleti,postavenia...
@petkovadanuska23 to je supis, ani ja nie 🙂 my ho mame uprimne radi, je to fajn clovek a ci ma doma priatelku, ci priatela nam moze byt naozaj jedno, nic by to nezmenilo 🙂
Ja tiez myslim, ze je gay... Lenze coskoro podla situacie vo svete, budu moct aj muzske pary "mat" dieta.... Teda, ja jeho totalne nemusim uz od Superstar :(
Vôbec nieje gay
Ani Ricky Martin nebol 😀 ale ved to je jedno... Je to hlavne clovek, ale mne sa zhnusil, ked "riesil" veci po superstar.... za mna ee
@minulin co riešil uz si nespomínam ... Inak minule som natrafila na jeho pesničky pre deti a teda nic moc... Všade nejaká podsunuta reklama... Napríklad na martankov 😕
@bubkalienka
@bubkalienka ako riesil "vztah" s koscovou katkou, len pre media, aby k niecomu pricuchol....
@minulin aha uz vôbec nepamätám iba sa mi čosi marí ze boli spolu abo co
@bubkalienka presne - abo co 😀
@minulin 😂😂😂😂
Adelka bola z neho uprimne uplne mimo 😵
ale take tie ocinkovske pudy ma - ako sa bal, aby deticky zo schodov nepopadali 😀
@katema ´ked ja ho mam rada maminka...´ mi povedala prosim pekne 🙂 podla mna by mu veru vlastne dietatko uz pristalo 🙂 zlate ste boli dievcence, som rada, ze sme vas stretli!
Mne je uplne jedno ako je na tom s orientáciou, čiste jeho vec. Ale ako jediný ma pocuvatelnu tvorbu pre deti a najma bez tych priam az uchylnych outfitov ktorými sa väčšina interpretov prezentuje 👍🏼 ked baví jeho neposlusnik aj starsieho drobca tak to je uz co povedat 😃👌🏼 Spievankovo totiz neznáša (ja tiez, rovnako aj smejka a tanculienku a tu príšeru fihu 😂)
Je gay dievčatá🙂

Ja si myslim, ze on je gay