kedže je to investícia na celý život a do zdravia,áno.
asi ano...je to drahá záležitosť a myslím si,že bežný človek si to ani nemôže dovoliť bez úveru a je to na celý život.Ja tiež potrebujem,ale až ked splatíme úver na dom...asi tak o 25r.😀
ano, na zuby ano,
asi áno, ak by to bolo nevyhnutné, v každom prípade by som však riadne zvažovala, či budem schopná ho splácať....
No u nas je to dnes veeelmi aktualna tema, manzelovy dnes dali dole stary mostik takže musime urgent nebo vymyslieť, máme síce niečo nasetrene ale ked to nebude stačiť budeme musieť nejake peniazky pozicat...on sa veľmi nechce zadlzovat ale zuby su prednprednjsie.... Takze moja odpoved je určite ano
Priatel si bral veru 2000€ na zubky :/
Ak by mi nepožičala rodina, tak áno.
Ceny sú nenormálne!!!takže áno.

no v dnešnej dobe sa to pomaly už ani nedá a ak chce mať niekto pekné zuby,urobí pre to všetko.Ja osobne by som nechodila "štrbavá",i keď zadné ie sú až takou prekážkou ako predné...No i tak niekto dokáže chodiť....