NAposledy sme si z Egyptu doniesli 400 na fotaku a 4000! z gopro...sama som sa na nas smiala,ze to je chore.Ale kazda jedna foto z gopro bola krasna to musim uznat!A ja si osobne fotky tlacim.Kupujem albumy a vzdy si tam lepim fotky z dovoleniek,vyletov,bezneho dna
9. nov 2015
Okolo 300-500 :/ a asi tak 30 normálnych čo si dám vyvolať. (Tatino používa ešte foťák s filmom) 🙂
9. nov 2015
veeeela a ani jedna vyvolana 🙂 🙂
9. nov 2015
Tiež veľa ale potom dávame robiť foto knihu plus pár vyvolame 😊
9. nov 2015
Veeeĺa ☺ a tie naj naj si dávam vyvolať.....milujem vyvolané fotky.....taká moja retro úchylka 😀
9. nov 2015

S tohtorocnej mame 764fotiek 😁 a podarenych bola vacsina a vyvolat sme dali asi 20na pamiatku 😉