..ja som raz prisla do prace o hodinu skor😀 😀
24. okt 2015
Este ze mi tel.prehadzuje cas sam 😀
24. okt 2015
Ja som prišla raz tak do kostola o hodinu skôr 😄😄😄😄
24. okt 2015
..ja som raz prisla do prace o hodinu skor😀 😀
Este ze mi tel.prehadzuje cas sam 😀
Ja som prišla raz tak do kostola o hodinu skôr 😄😄😄😄
Dik za pripomienku, ja by som na to seriozne vazne zabudla 😀