Zdravie a stastie rodiny....
Bicykel,enciklopedie,pexeso,dalekohlad,spolocenska hra
Hracky netusim,ved kazda mama musi vediet co jej dieta bavi,ci?
Mimoni 😀
U nas kuchynka a hocico s dinosaurom 🙂
U nás bábika s postielkou, alebo kuchynka...
Frozen a kineticky piesok
Ukaz dietatu dracik katalog a nech si vyberie same co od "jeziska" chce......pravdaze pokial ma 3r a viac.....
To čo sa jej páči, možno niečo na tvorenie, bábika, kniha 🙂
tak ja mám zoznam a uvidím čo sa podarí zohnať 🙂 (pre chlapca) lego duplo-môj prvý vláčik, štekajúci psík, modré autíčko polícia, garáž na autíčka, písacia tabuľa, náradie-kladivo a pod. a v každom prípade nejaká kniha 🙂 a od starkých dvojkolesové odrážadlo alebo kolobežku..
pre chlapcov- McQuen auto..a pre dievcata Frozen..🙂
Frozen a play doh plastelinu 🙂,
U nas stale minions 🙂
urcite nejake lego , frozen babika a pre maleho nejakeho McQuena🙂
Fiha tralala 🙂
vo veku tvojich deti maleho naj bavilo trhat darcekovy papier 😀
frozen 🙂 a staršia je maniačka na barbie tak aj tie nejaké pribudnú
U nas Sponge Bob
U nas urcite traktor, mickey mouse, macko pooh, a naradie 🙂
asi mimoni,ponici,star wars figurky,tablety...
lego
U nas lego friends
Spievankovo 5 bude pre maleho top 🙂..
@wieruska1, @monculka, @olus88, @dtinuskad, @mentolka28, @vrabecvrabec, @drobcek221, @kkiiaarraa, @janulkapiskotka, @liveka, @anulka0206, @sasena29292, @nafotky, @marys001, @ferino2012, @marcella5, @katucka2, @nabi, @bajaaaaa, @anelehka, @wicka5, @janulinka1, @terez24
Ďakujem baby za vaše tipy, posielam srdiečka 🙂
Vdaka 😉
Dakujem , dufam ze pomohlo 🙂
Dakujem
@tinka_14 dakujem..🙂
Dakujem
@tinka_14 Ďakujem...
Dakujeeeeem
Ďakujem pekne 🙂

U nas spievajuca elza