Aj my sa tešíííme...vidíme sa 🙂
8. sep 2015
Unas boli 10 eur bol na osobu či viac.ani nepamätám.Ale nám vôbec nepáčilo.Nechcem nikomu uraziť,ale bolo to nanič.Fiha bola lepšia.
10. sep 2015
Aj my sa tešíííme...vidíme sa 🙂
Unas boli 10 eur bol na osobu či viac.ani nepamätám.Ale nám vôbec nepáčilo.Nechcem nikomu uraziť,ale bolo to nanič.Fiha bola lepšia.
Skoda ze z toho spravili taki biznis, otrasne peniaze pytaju