Moj chrbat asi by sa mi tazko vstavalo :(
20. mar 2016
tudlenudle
autor@xela555 no mne sa lepšie kúpe V izbe ako sa po chodbe preháňať studenej
20. mar 2016
tudlenudle
autor@malibu21 zatal V pohode 😀
20. mar 2016
tudlenudle
autor@xela555 a pod vanckou je koberec
20. mar 2016
@tudlenudle ide o nepohodlie 🙂
20. mar 2016
tudlenudle
autor@xela555 tak mne sa lepšie takto
20. mar 2016
@tudlenudle tak to je super
20. mar 2016
Je v nej naopak
31. mar 2016
tudlenudle
autor@kittybuffy tomu dieťaťu je to fuk
31. mar 2016

na zemi 😀 ?