Telo domčeka je robené zo starých krabíc pospájaných tavnou pištolou. Najprv som si myslela, že bude obrovský. Už teraz nám však chýba jedna izba :)
uacha
autorďakujem 🙂 no tiež si plním detský sen 🙂
14. nov 2017
Prosím Vás kde ste zohnali zariadenie domčeka? Práčka, chladnička ....
14. nov 2017
uacha
autorTo je originál Barbie. Kupovala som od jednej mamičky tu na mk
14. nov 2017
Aj ja niečo také zháňam, neviete kontakt prosím
14. nov 2017
uacha
autorMusíte len prehľadať bazarik. Ja mám nábytok vyskladaný z viacerých veci. Nekúpila som všetko naraz, pribúdalo to postupne
14. nov 2017

Co by som za to dala v tom veku 😀krasna praca