Autor komentár zmazal
16. máj 2024
Inak mňa tu na MK aj všade vlastne vzdy zarazí, keď napíše mamička, že dieta je nervak a ma výbuchy zlosti hneď ju posielajú ————-> psycholog. A pritom niektoré/i sme takí ešte aj v dospelosti.
Ale pri deťoch sa neakceptuje nič, chudátka.
16. máj 2024
😀 absolutne sa s tymto viem stotoznit.
16. máj 2024
16. máj 2024
Ja tiez 😀 😀
16. máj 2024


Ja som ako otec z vtipu o šrubkoch🤣🤣🤣