Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
unctadorg
10. sep 2017
38 

Testovanie Amilk Bifido 2

V prvom rade by som sa chcela poďakovať tímu MK za príležitosť sa zapojiť do súťaže o testovanie umelého mlieka Amilk Bifido 2. O tomto mlieku som veľa nepočula, takže som si informácie o ňom prečítala na internete skôr ako došlo k nám domov.

Môj synček bol dojčený do 8 mesiaca, a potom sme prešli na umelého mlieko. Samozrejme, že tích mliek sme vyskúšali viacero druhov. Sedel nám pomerne dobre Sunar, avšak po istej dobe sa mi zdalo, že ho nedokáže natoľko nasýtiť, aby spal dlhšie ako dve hodiny. 

Potešila ma správa, že som bola vybratá na testovanie mlieka. Hneď po príchode kuriéra sme aj začali! Balenie mliečka Amilk obsahuje dva sáčky mlieka po 300 g a dosť nezvyčajnú odmerku, z ktorej fakt nič nevysypete "vedľa".

Mlieko Amilk nám zapasovalo úplne skvele od prvého momentu 🙂 Malý ho pil nasledovne: ráno 180ml, niekedy aj počas dňa, keď práve mu nezapasoval príkrm, a večer 210ml. Zvykne sa budiť 2-3x v noci a vypije tiež okolo  150ml.  Zvykla som do UM malému zarábať aj večernú kašu. 🙂

Oveľa menej sa mi malý budí ako predtým v noci,  a chuťovo mlieko mne "chutí". Cena ma veľmi prekvapila, to musím uznať, keďže je v priemere nižšia od ostatných UM ponúkaných na trhu, ale zároveň je UM kvalitné. Možno ako nevýhodu považovať, obstarávanie mlieka cez sieť lekárne, buď osobne, alebo cez eshop.

Keďže som s výsledkom testovania fakt spokojná, rozhodli sme sa s mliečkom aj naďalej pokračovať, aj po testovaní. 

#test_amilk

Začni písať komentár...

Odošli

Odporúčame