Ešte u rodičov sme mali a nebolo skoro nič počuť, teraz majú bez a rozdiel je veľký, ešte som len pri schránkach a už počujem moje deti keď ich strazia😂
11. jan 2020
Susedia majú sherlocka a decká počuť na celý panelák.. Na chodbe večne len pistanie počuť 🤷♀️
11. jan 2020
To calunenie je fajn odhluci ale mi mame bezpecnostne dvere a protihlukove kategorie B a na chodbu nic nieje pocut a to deti eiadne vrieskaju.samozrejme kebyze mam maly rozpocet beriem aj calunenie
11. jan 2020
Kolko vyjde to calunenie?
11. jan 2020
11. jan 2020

My máme bezpečnostné a nepočuť deti von . Neviem akú značku .Len tie sú drahé